دلیل و عملکرد صحیح عدم تقارن میکسر نوع V

May 28, 2021

آخرین اخبار شرکت دلیل و عملکرد صحیح عدم تقارن میکسر نوع V

دلیل و عملکرد صحیح عدم تقارن میکسر نوع V

 

با توجه به عملکرد عالی و پارامترهای سیستم نسبتاً پیچیده میکسر نوع V ، اگر افراد غیر حرفه ای این مسئله را درک نکنند ، داشتن برخی از مشکلات گسل در اوایل استفاده مانند پدیده عدم تقارن هنگام استفاده از میکسر نوع V آسان است.دلیل عدم تقارن میکسر نوع V در کار اختلاط چیست؟بنابراین ، چگونه میکسر نوع V را کار کنیم؟اکنون ، من مختصراً به شما معرفی می کنم.

 

آخرین اخبار شرکت دلیل و عملکرد صحیح عدم تقارن میکسر نوع V  0

 

دلایل عدم تقارن میکسر نوع V به شرح زیر است:

 

درام مخلوط دو سیلندر نامتقارن است ، و درام مخلوط از دو سیلندر δ 3mm304 با کیفیت بالا حلقه صفحه فولاد ضد زنگ با جوشکاری مهر و موم دایره ای تشکیل شده است.هر دو انتهای سیلندر اختلاط نوع V مجهز به سرهای بیضوی است و درگاه های تغذیه بر روی هر دو هد نصب شده است که پس از مخلوط کردن مواد ، تمیزتر شدن سیلندر است.

 

آخرین اخبار شرکت دلیل و عملکرد صحیح عدم تقارن میکسر نوع V  1

 

سیستم انتقال قدرت از موتور ، گیربکس ، چرخ زنجیره ای ، بلبرینگ ، شافت انتقال و سایر قطعات تشکیل شده است.شافت انتقال بر روی دیواره سیلندر ثابت و جوش داده شده و دارای تقویت کننده صفحات فولادی δ 5.0 میلی متر ، بدون لرزش ، بدون پدیده خارج از مرکز در روند کار ، سر و صدای کم ، نگهداری آسان ، عمر طولانی ، عملکرد صاف و سایر ویژگی ها است.

 

قاب میکسر با فولاد کانال جوش داده می شود و جوشکاری محکم است.این قاب از فولاد ضد زنگ 304 ساخته شده است ، سطح صاف و بدون خراش دارد.دو انتهای قاب انتقال درب های متحرک است که برای تعمیر و نگهداری مناسب است.

 

کنترل الکتریکی حساس است.کنترل زمان اختلاط توسط رله زمان دیجیتال کنترل می شود.زمان اختلاط با توجه به نیازهای فرآیند تولید واقعی اختلاط تنظیم می شود.از دکمه اینچ برای انتقال سیلندر به موقعیت بارگیری مناسب برای تغذیه و تخلیه استفاده می شود.شدت کار را کاهش می دهد و بهره وری تولید را بهبود می بخشد.

 

آخرین اخبار شرکت دلیل و عملکرد صحیح عدم تقارن میکسر نوع V  2

 

عملکرد صحیح میکسر نوع V:

 

در مورد انتقال مواد ، درگاه تغذیه میکسر را باز کنید ، مطابق با الزامات کنترل فنی درگاه تخلیه را ببندید و مقدار مشخصی مواد را در قیف V شکل قرار دهید.در پایان تغذیه ، برای جلوگیری از جاری شدن مواد هنگام اختلاط ، باید درگاه تغذیه بسته و قفل شود.

 

آخرین اخبار شرکت دلیل و عملکرد صحیح عدم تقارن میکسر نوع V  3

 

در مدت زمان کارکرد دستگاه ، دکمه روشن / خاموش را روشن کرده ، دکمه توقف را به چپ بچرخانید ، دکمه معکوس میکسر را روشن کرده و سرعت موتور را در محدوده سرعت مشخص شده در قوانین فنی تنظیم کنید تا کالاها در 600 مخلوط شود. دور در دقیقههنگامی که مخلوط به قوانین فنی رسید ، پس از توقف دکمه سرعت موتور تهویه مطبوع ، پورت تخلیه میکسر باید به زمین باشد ، دکمه سرعت موتور تنظیم کننده باید به میکسر 0 ولت تنظیم شود و دکمه توقف باید باشد به سمت راست چرخانده تا منبع تغذیه را مسدود کند.

 

یک سر میکسر نوع V مجهز به موتور و کاهنده است.قدرت موتور از طریق تسمه به کاهنده منتقل می شود و سپس کاهنده از طریق کوپلینگ به بشکه v منتقل می شود.بشکه V شکل یکی یکی کار می کند و مواد موجود در بشکه در حال حرکت ، به سمت پایین ، چپ و راست در بشکه مخلوط می شوند.

 

آخرین اخبار شرکت دلیل و عملکرد صحیح عدم تقارن میکسر نوع V  4

 

میکسر نوع V با کاهش سرعت چرخش ، سیلندر متحرک را سازمان می دهد و از عدم تقارن حاصل از طول نابرابر دو سیلندر میکسر برای مخلوط کردن استفاده می کند.هنگام حرکت میکسر ، به دلیل تفاوت انرژی پتانسیل ، مواد از تمایز به ترکیب تغییر می کند.به دلیل تفاوت انرژی پتانسیل ، نیروی عرضی برای تقویت انتقال افقی مواد ایجاد می شود.هنگامی که مواد از ترکیب به تمایز وجود دارد ، به دلیل سطوح مختلف مواد ، نیروی عرضی ایجاد می شود تا انتقال افقی مواد را تقویت کند.