تجزیه و تحلیل در مورد کاستی های طراحی و توسعه ماشین آلات دارویی و جهت بهبود

June 10, 2021

آخرین اخبار شرکت تجزیه و تحلیل در مورد کاستی های طراحی و توسعه ماشین آلات دارویی و جهت بهبود

تجزیه و تحلیل در مورد کاستی های طراحی و توسعه ماشین آلات دارویی و جهت بهبود

 

داروها محصولات ویژه ای هستند که به سلامت و ایمنی انسان مربوط می شوند و قبل از انتشار در بازار ، باید یک سری گواهینامه ها را دریافت کنند.این امر همچنین مستلزم آن است که داروها باید در تمام جنبه های تولید کاملاً کنترل شوند.در این میان ، در پیوند تجهیزات ، کیفیت داروهای تولید شده توسط شرکت های دارویی به سطح تکنولوژیکی ماشین آلات و تجهیزات دارویی بستگی دارد.بنابراین ، طراحی و توسعه ماشین آلات دارویی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

آخرین اخبار شرکت تجزیه و تحلیل در مورد کاستی های طراحی و توسعه ماشین آلات دارویی و جهت بهبود  0

 

در سالهای اخیر ، با بهبود سطح توسعه و طراحی ماشین آلات دارویی ، به شدت باعث ارتقاgra صنعت دارویی کشور من شده و خبرهای خوبی را برای زندگی و سلامتی مردم به ارمغان آورده است.اما در حال حاضر ، هنوز در طراحی و توسعه ماشین آلات دارویی داخلی برخی از کاستی ها وجود دارد.این مقاله به طور عمده به طور مختصر به تحلیل این موضوع می پردازد.

 

یکی ایمنی است.کیفیت ماشین آلات و تجهیزات دارویی ارتباط نزدیکی با ایمنی داروها دارد.در روند تولید دارویی ، اگر خرابی تجهیزات یا مشکلات آلودگی رخ دهد ، بر عملکرد طبیعی تجهیزات و حتی ایمنی در زندگی بیماران مصرف کننده دارو تأثیر می گذارد.در سالهای اخیر ، با تشدید نظارت بر صنعت ، ایمنی تولید دارو به طور مکرر آشکار شده است ، که نگرانی زیادی را در صنعت برانگیخته است.

 

برای طراحان ماشین های دارویی ، در طراحی و ساخت ماشین آلات دارویی ، ایمنی تولید دارو باید کاملاً در نظر گرفته شود تا از کارایی موثر ماشین آلات و تجهیزات اطمینان حاصل شود.

 

جنبه دوم جلوگیری از آلودگی متقابل است.طراحی برخی از ماشین آلات دارویی اغلب دارای نقایصی در جلوگیری از آلودگی متقابل و تمیز کردن است.به عنوان مثال ، دستگاه تمیزکاری که توسط یک شرکت ماشین سازی دارویی طراحی شده است ، اگرچه طراحی ماکرو روند اتوماتیک تمیز کردن آنلاین ، عقیم سازی آنلاین ، خشک کردن آنلاین ، تخلیه خودکار و سایر توابع را برآورده می کند ، اما قطعات چرخان آن در مایع تمیز کننده است.اصطکاک میانه به طور حتم باعث ایجاد آلودگی می شود.

 

آخرین اخبار شرکت تجزیه و تحلیل در مورد کاستی های طراحی و توسعه ماشین آلات دارویی و جهت بهبود  1

 

در این راستا ، در روند طراحی ، پرسنل تحقیق و توسعه باید به مسئله آلودگی متقابل توجه داشته باشند ، از ساختار دانش شناخت عمیق داشته باشند ، ارتباطات خود را با کاربران تقویت کنند و از آلودگی جلوگیری کنند.

 

سوم ، از نظر نصب و راه اندازی تجهیزات ، بسیاری از شرکت های تولید کننده ماشین آلات دارویی معمولاً در هنگام راه اندازی و نصب ، مرتکب برخی اشتباهات کوچک می شوند ، این امر باعث طراحی مجدد و شرایط دیگر ، تأثیر بر نتایج تحقیق و توسعه تجهیزات و تأخیر در تاریخ تولید تجهیزات می شود.

 

بنابراین ، شرکت های ماشین آلات دارویی نیاز به بهبود روند نصب تجهیزات دارویی دارند که از اهمیت بالایی برای بهبود کارایی تحقیق و توسعه ماشین آلات و تجهیزات دارویی برخوردار است.

 

چهارم ، از نظر خدمات سفارشی خصوصی ، شرکت های دارویی می توانند با ارائه خدمات سفارشی به کاربران ، سود و رقابت خود را بهبود بخشند و همزمان محصولاتی را تولید کنند که نیازهای آنها را برآورده کند.با این حال ، در روند عملیاتی واقعی ، با توجه به نیازهای مختلف مشتریان مختلف و نیازهای مختلف تجهیزات ، چنین مدل سفارشی بهره وری تولید شرکت های طراحی و توسعه ماشین آلات دارویی را تا حد زیادی کاهش می دهد.

 

آخرین اخبار شرکت تجزیه و تحلیل در مورد کاستی های طراحی و توسعه ماشین آلات دارویی و جهت بهبود  2

 

در رابطه با این موضوع ، صنعت معتقد است كه لازم است شركتها ارتباط خود را با كاربران تقويت كنند و ضمن رفع نياز مشتريان ، يك سري اقدامات را براي بهبود كارايي توليد شركت ها انجام دهند ، در نتيجه منافع متقابل هر دو طرف را افزايش دهند.

 

پنجم ، از نظر حمایت از مالکیت معنوی ، مالکیت معنوی کلید اصلی شرکت ها برای اطمینان از فناوری و حقوق اصلی آنها است.از آنجا که صنعت ماشین آلات دارویی یک صنعت پر فن آوری است ، تعداد زیادی از مسائل مربوط به مالکیت معنوی اغلب در مراحل طراحی و توسعه دخیل هستند ، بنابراین شرکت ها در حال طراحی و توسعه هستند در این مرحله ، لازم است اهمیت زیادی به مسائل مالکیت معنوی داده شود .در این مرحله ، درک حقوق مالکیت معنوی روبات های دارویی هنوز کافی نیست.به دلیل آستانه پایین بازار و دشواری نظارت ، بسیاری از تولیدکنندگان بی پروا از نقاط ضعف بهره برداری می کنند و دستاوردهای دانش دیگران را به سرقت می برند ، که این امر مانع پیشرفت کلی صنعت می شود.

 

در زمینه تحول سریع و به روزرسانی صنعت داروسازی و رشد سرمایه گذاری دارایی های ثابت ، صنعت ماشین آلات دارویی انتظار می رود فرصت های جدید را آغاز کند و از سطح پایین به سطح بالاتری توسعه یابد.در این زمینه ، شرکتهای تولیدکننده ماشین آلات دارویی باید توجه بیشتری به حمایت از حقوق مالکیت معنوی ماشین آلات و تجهیزات دارویی برای حفظ منافع خود داشته باشند.